پیام تشکر آقای دکتر بهادر باقری از مسئولین برگزاری آزمون سامفا

پیام تشکر آقای دکتر بهادر باقری از مسئولین برگزاری آزمون سامفا

تعداد بازدید:۳۶۷
جناب آقای دکتر بهادر باقری سرپرست معاونت اجرایی و گسترش زبان فارسی وایرانشناسی در روز پنجشنبه وجمعه ۲۷ و ۲۸ دی ماه ضمن بازدید از مراکز آموزش زبان فارسی موسسه لغتنامه دخدا و دانشگاه فردوسی مشهد، پیام تشکر خود را از مسئولین برگزاری آزمون سامفا را به شرح زیر عنوان نمودند: منت خدای را که با تلاش دلسوزانه و خستگی ناپذیر دوستان بزرگوارمان، چهارمین آزمون زبان فارسی «سامفا» به همت معاونت گسترش زبان فارسی و ایران شناسی مرکز همکاری‌های علمی بین المللی وزارت علوم و توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد. این آزمون در دو گروه عمومی، برای مهاجرت و کار در ایران و دانشگاهی برای تحصیل در ایران برگزار می‌شود.
پیام تشکر آقای دکتر بهادر باقری از مسئولین برگزاری آزمون سامفا

جناب آقای دکتر بهادر باقری سرپرست معاونت اجرایی و گسترش زبان فارسی وایرانشناسی در روز پنجشنبه وجمعه ۲۷ و ۲۸ دی ماه ضمن بازدید از مراکز آموزش زبان فارسی موسسه لغتنامه دخدا و دانشگاه فردوسی مشهد، پیام تشکر خود را از مسئولین برگزاری آزمون سامفا را به شرح زیر عنوان نمودند:

منت خدای را که با تلاش دلسوزانه و خستگی ناپذیر دوستان بزرگوارمان، چهارمین آزمون زبان فارسی «سامفا» به همت معاونت گسترش زبان فارسی و ایران شناسی مرکز همکاری‌های علمی بین المللی وزارت علوم و توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد. این آزمون در دو گروه عمومی، برای مهاجرت و کار در ایران و دانشگاهی برای تحصیل در ایران برگزار می‌شود.

چهارمین آزمون در صبح و عصر روزهای پنجشنبه ۲۷ دی‌ماه ۱۳۹۷ (آزمون عمومی) و جمعه ۲۸ دیماه ۱۳۹۷ (آزمون دانشگاهی) در شهرهای اصفهان، تهران، مشهد، شیراز، قزوین، سنندج، بابلسر و همدان و در برخی از کشورها ازجمله: بنگلادش (داکا)، ترکیه (آنکارا)، لبنان (بیروت)، عراق (نجف، اربیل) و گرجستان (تفلیس) برگزار شد و نخستین بار بود که علاوه بر ایران، در خارج از کشور نیز شاهد برپایی آن بودیم.

برخود لازم می‌دانم که از تلاش و پیگیری تأثیرگذار و ارزنده تمام مسئولان برگزاری آزمون سپاسگزاری و قدردانی و خداقوت عرض کنم:

اعضای محترم کارگروه سامفا و طراحان آزمون، سازمان سنجش آموزش کشور، وزارت امور خارجه، نمایندگی‌‌های محترم ایران و رایزنان فرهنگی در چهار کشور یادشده، وزارت آموزش و پرورش و مسئولان مدارس خارج از کشور، استادان گرانقدر اعزامی، مراکز بین المللی آموزش زبان فارسی در شهرهای یادشده، استادان و مسئولان بومی کشورها و دیگر عزیزانی که مستقیم و غیرمستقیم برای برگزاری آبرومندانه، پرشور و کم نقص آزمون، همت گماشتند و لطف‌ها کردند.

مطمئناً از نظرها، پیشنهادها و انتقادهای دلسوزانه و سازنده همه فعالان و صاحب نظران این عرصه، برای تکمیل و اصلاح آزمون، چه از نظر محتوایی و علمی و چه از نظر اجرایی بهره خواهیم برد و می‌کوشیم در دوره های بعدی، آزمون را با شیوه‌ها و طراحی‌های بهتر، علمی‌تر و با استانداردهای کافی برگزار کنیم.

کلید واژه ها: آزمون سامفا دکترباقری تشکر