پیام نوروزی آقای دکتر بهادر باقری

پیام نوروزی آقای دکتر بهادر باقری

تعداد بازدید:۴۴۵
ای پرستویی که در تمام عمر خود مسافری آخر این همه بهار را از کجا؟ چگونه با خودت می‌آوری؟
پیام نوروزی آقای دکتر بهادر باقری

ای پرستویی که در تمام عمر خود مسافری

آخر این همه بهار را

از کجا؟ چگونه با خودت می‌آوری؟

 

 

همکاران گرانمایه

استادان عزیز اعزامی پیشین و امروزین برای گسترش زبان و ادبیات فارسی در گستره گیتی

 

با سلام و ادب و ارادت

 

بهاران با رهارود سبزاسبز خویش، با کوله‌‌باری لبریز از طراوت و شادابی و زندگانی و عطرافشانی، نرم‌‌نرمک از گرد راه رسیده و بساط نشاط بر بسیط زمین گسترده‌‌است. موسیقیِ نبض سبز حیات، شوق‌‌انگیز و مهرآمیز می‌‌زند و نوید سالی دیگر و بهتر و کرامندتر را به ما می‌‌دهد. برگ‌‌های سبز سرآغاز تقویم سال را شوقمندانه ورق می‌‌زنیم و عطر امید می‌‌پراکنیم و دل به گرمی و روشنایی عشق می‌‌سپاریم و چه خورشیدی، روشن‌‌تر و فروزان‌‌تر از عشق؟

به استقبال این رستخیز ناگهان و این گل‌‌افشان بی‌پایانِ زندگی‌‌بخش بشتابیم و جان و دل در زلال بی‌‌مثالش شست‌وشو دهیم. سال ۱۳۹۸ خورشیدی به شما و ما سلام می‌‌کند و سبد سبد پدرامی و نیک‌‌انجامی برایمان به ارمغان می‌‌آورد.

 

مقدمش یارب مبارک باد بر سرو و سمن!

 

آغاز سال تازه و بهجت‌‌ها و بخت‌‌یاری‌های بی‌‌اندازه‌‌اش را صمیمانه و از بن جان، به شما نیکان و رادان شادباش می‌‌گویم و از درگاه خداوندگار دانش و بینش، برای همه شما فرزانگان گران‌‌ارج، دوستان و همکاران والامقام و خانواده‌‌های ارجمندتان، سلامت، سعادت، بهروزی و پیروزی آرزومندم و امیدوارم در کنار هم، با تلاش، احساس ژرف مسئولیت و عشق و شور و شوقی دم‌‌افزون و راهنمون، به اعتلای جایگاه شایسته و بایسته زبان و فرهنگ دیرسال و بی‌‌همالِ پارسی و ایرانی در گوشه‌گوشه گیتی کمک کنیم و همت بگماریم و روز به روز شاهد درخشش و افتخارآفرینی جانانه آن باشیم و چشم و دلمان با خبرهای شاد و شیرین، روشن‌‌تر و گلشن‌‌تر از پیش باد!

 

ایدون و ایدون‌‌تر باد!

 

ما بدان مقصد عالی نتوانیم رسید

هم مگر پیش نهد لطف شما گامی چند

 

 

با سپاس و آرزوی بهترین‌‌ها برای شما بهترین‌ ها

‌‌‌‌‌

کلید واژه ها: تبریک بهار دکتر بهادر باقری