قدردانی از تلاشهای استاد اعزامی به کشور بنگلادش با اهدای« لوح سپاس»

قدردانی از تلاشهای استاد اعزامی به کشور بنگلادش با اهدای« لوح سپاس»

تعداد بازدید:۱۱۹۹
براساس گزارش ارسالی از آقای دکتر محمدکاظم کهدویی استاد اعزامی به کشور بنگلادش: در اولین مراسم جشن فارغ التحصیلی دانشجویان زبان و ادبیات فارسی دانشگاه داکا، که روز شنبه ۳۰ ماه مارس ۲۰۱۹ برابر با ۱۱ فروردین ۱۳۹۸، با حضور معاون دانشگاه داکا، سرپرست سفارت ج.ا. ایران، سرپرست رایزنی فرهنگی، استادان و رؤسای گروههای فارسی دانشگاههای داکا، راجشاهی و چیتاگنگ، و نزدیک به ۲۰۰ نفر از فارغ التحصیلان گروه زبان و ادبیات فارسی، در محل سالن بزرگ استادان برگزار شد، به پاس قدردانی از خدمات محمدکاظم کهدویی، استاد اعزامی، به گروه زبان و ادبیات فارسی، در سالهای ۱۳۷۳ تا ۱۳۷۵، و همچنین تلاشهای نامبرده در دور جدید حضور در گروه یادشده، با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.
قدردانی از تلاشهای استاد اعزامی به کشور بنگلادش با اهدای« لوح سپاس»

براساس گزارش ارسالی از آقای دکتر محمدکاظم کهدویی استاد اعزامی به کشور بنگلادش:

در اولین مراسم جشن فارغ التحصیلی دانشجویان زبان و ادبیات فارسی دانشگاه داکا، که روز شنبه ۳۰ ماه مارس ۲۰۱۹ برابر با ۱۱ فروردین ۱۳۹۸، با حضور معاون دانشگاه داکا، سرپرست سفارت ج.ا. ایران، سرپرست رایزنی فرهنگی، استادان و رؤسای گروههای فارسی دانشگاههای داکا، راجشاهی و چیتاگنگ، و نزدیک به ۲۰۰ نفر از فارغ التحصیلان گروه زبان و ادبیات فارسی، در محل سالن بزرگ استادان برگزار شد، به پاس قدردانی از خدمات محمدکاظم کهدویی، استاد اعزامی، به گروه زبان و ادبیات فارسی، در سالهای ۱۳۷۳ تا ۱۳۷۵، و همچنین تلاشهای نامبرده در دور جدید حضور در گروه یادشده، با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.

رایزنی فرهنگی ج. ا. ایران نیز به پاس خدماتی که طی سالهای گذشته، به بخش فارسی ارائه کرده بود، مورد احسان قرار گرفت و با اهدای لوح سپاس، از آن نهاد تقدیر شد.

لوح سپاس

 

جناب آقای دکتر محمد کاظم کهدویی

استاد محترم اعزامی از ج.ا. ایران

با سلام و احترام

نظر به مراتب شایستگی‌های علمی و اجرایی، و تلاش‌های خالصانه شما، در پیشبرد و تعالی زبان و ادبیات فارسی، در دانشگاههای بنگلادش، این لوح سپاس، به شما اهدا می شود.

امید که همواره در جهت گسترش و پایداری زبان و ادبیات شیوای فارسی، موفق باشید

 

پروفسور محمد ابوالکلام سرکار

استاد و رئیس گروه زبان و ادبیات فارسی

دانشگاه داکا، بنگلادش

۳۰ مارس ۲۰۱۹

کلید واژه ها: دکتر کهدویی لوح سپاس بنگلادش


( ۱ )