اخبار داغ - آرشیو

کنفرانس بین المللی ابتکار طرح یک کمربند، یک راه و مطالعات جاده ابریشم

کنفرانس بین المللی ابتکار طرح یک کمربند، یک راه و مطالعات جاده ابریشم

کنفرانس «ابتکار یک کمربند یک راه »در روزهای ۶ - ۸ آوریل با شرکت صاحب نظرانی از کشورهای مختلف در دانشگاه مطالعات بین المللی شانگهای ( سیسو) برگزار شد. این کنفرانس بر پایه نظر شی جین پینگ رئیس جمهور کنونی چین مبنی بر احیای جاده ابریشم و باعنوان« یک کمربند، یک راه» برگزار شد.

ادامه مطلب
نوروز ۹۶ در بلغارستان

نوروز ۹۶ در بلغارستان

به همت رئیس دانشکده ایران شناسی دانشگاه، بلغارستان اقای دکتر پانف، نوروزانه ای در این دپارتمان جهت گرامی داشت نوروز و سال نو برگزار گردید.

ادامه مطلب
گروه مطالعات ایرانی دانشگاه استراسبوگ نشستی با عنوان بهار از چشم مولانا  در دانشکده زبان ها و فرهنگ های خارجی این دانشگاه برگزار کرد

گروه مطالعات ایرانی دانشگاه استراسبوگ نشستی با عنوان بهار از چشم مولانا در دانشکده زبان ها و فرهنگ های خارجی این دانشگاه برگزار کرد

عصر سه شنبه هشتم فروردین/بیست و هشتم مارس از سوی گروه مطالعات ایرانی دانشگاه استراسبوگ نشستی با عنوان بهار از چشم مولانا در دانشکده زبان ها و فرهنگ های خارجی این دانشگاه برگزار شد. سخن ران این جلسه استاد اعزامی وزارت علوم دکتر حمیدرضا توکلی بود.

ادامه مطلب
برگزاری جشن نوروز سال ۱۳۹۶  در دانشگاه شفچنکو کشور اکراین

برگزاری جشن نوروز سال ۱۳۹۶ در دانشگاه شفچنکو کشور اکراین

در دانشگاه ملی تاراس شفچنکو شهر کی یف کشور اکراین با همکاری بخش فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران، استادان زبان و ادبیات فارسی دانشگاه ها و معلمین مدرسه زبان های شرقی جشن مفصلی با هدف معرفی نوروز برگزار شد.

ادامه مطلب